AKTUÁLNĚ

červenec 2024

NAŠI PACIENTI
Akutní idiopatická polyradikuloneuritis

Více informací ZDE

prosinec 2023

MVDr. Renata Kvapilová hostem v pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka.
Celý rozhovor ZDE


Archív informací
naleznete zdeLéčebná a zdravotní kosmetika – veterinární dermatologie
ITALSKÁ KOSMETIKA IV SAN BERNARD

Profesionální řada - Technika ISB
Přípravky vhodné pro profesionální použití a oleje a šampony pro udržení a výživu zdravé srsti.

ŠAMPON ČISTÍCÍ - s obsahem řas z Mrtvého moře
ŠAMPON ČISTÍCÍ - s obsahem řas z Mrtvého moře Výživný a hluboce čistící šampon, který velmi jemně odstraňuje nečistoty z kůže a ze srsti. Je obzvláště vhodný pro jedince, kteří jsou velmi špinaví, nebyli nikdy koupáni, kteří byli koupání v silně chemických prostředcích nebo které je třeba umýt před chirurgickou operací nebo před použitím medikovaného šamponu.
Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl betaine, Fullers earth, Sodium Chloride, Phenoxethanol, Methyldibromo glutaronitrile, Parfum.

ČISTÍCÍ MASKA - s obsahem řas z Mrtvého moře
ČISTÍCÍ MASKA - s obsahem řas z Mrtvého moře Výživná, hluboce čistící a regenerační maska, která velmi jemně odstraňuje nečistoty z kůže a ze srsti. Je obzvláště vhodná pro ošetření suché kůže a devitalizované srsti. Je vhodná rovněž pro ošetřování kůže naháčů (např. s výskytem komedonů). Srsti dodá zářivý lesk a hebkost.
Složení: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Fuliers Earth, Citric Acid, Phenoxethanol, Methyldibromo glutaronitrile, Parfum.

K100 – palmový olej
K100 – palmový olej Palmový olej byl vyvinutý pro účely profesionální techniky k přípravě dlouhé srsti na výstavu zejména u plemen Shi-Tzu, Lhasa Apso, Yorkshire Teriér a pudlů. Je vhodný k ošetřování konečků dlouhých chlupů, poněvadž brání jejich zacuchávání, třepení a ulamování. Jako přídavek ke kondicionerům dodává srsti bohatý přirozený objem. Kromě toho je vhodný k ochraně kůže břicha u kojících fen a k ochraně kůže před macerací např. u paralytických pacientů.
Složení: Aqua, Cocos Nucifera, Therobroma Cacao, Macadamia Ternifolia, Persea Gratissima, Malaleuca Alternifolia, Parfum.

K101 olej z avokáda - na suchou kůži a zacuchanou srst
K101 olej z avokáda - na suchou kůži a zacuchanou srst Přípravek dodává srsti lesk a umožňuje její snadné rozčesávání. Promastí a hydratuje suchou kůži a srst. Působí preventivně proti zacuchávání srsti. Rovněž pomáhá uvolnit srst zacuchanou.
Složení: Aqua, Cocos Nucifera, Persea Gratissimia (Avocado Oil), Buxus chinensis, Cetraryl Alcohol, Laureth-3, Ceteareth-20.

KE Šampon - olejový šampon z avokáda
KE Šampon - olejový šampon z avokáda Silnou stránkou tohoto šamponu je jeho čistící a odmašťovací schopnost. Tento šampon je vhodný pro srst ošetřenou palmovým, norkovým, avokádovým či jiným olejem použitých za účelem rozplétání zacuchané srsti. Při odmašťování nenarušuje keratinové šupinky kůže a chlupů. Vzhledem ke specifitě tohoto přípravku se nedoporučuje používat s přípravky jiných značek než ISB.
Složení: Aqua, Lauryl Ethere Sulfate, Tea Laureth Sulfate, Lauryl Solfosuccinate, Sodium Peg-4, Lauramide Carboxilate, Fatty Acid Dialkanolamide, Sodium Chloride, Persea Gratissima (Avocado oil) 2%, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone


zpět

© 2024 Veterinární ambulance Skalka  •  MVDr. Renata Kvapilová  •  MVDr. Roman Kvapil  •  Dürerova 18, 100 00 Praha 10  •  GDPR  •  facebook