AKTUÁLNĚ

srpen 2022

ODBORNÉ ČLÁNKY
Ušní prašivina – otodektový svrab
více informací

červenec 2022

NAŠI PACIENTI
Laser terapie Použití laser terapie na špatně se hojící kousnou ránu
více informací

červen 2022

LASER TERAPIE
Nově nabízíme neinvazivní terapeutickou metodu Laser terapie
více informací

květen 2022

WORKSHOP
Zahřátí psa před výkonem a regenerace psa po výkonu Workshop - Zahřátí psa před výkonem a regenerace psa po výkonu
více fotografií


Archív informací
naleznete zdeLéčebná a zdravotní kosmetika – veterinární dermatologie
ITALSKÁ KOSMETIKA IV SAN BERNARD

Profesionální řada - Technika ISB
Přípravky vhodné pro profesionální použití a oleje a šampony pro udržení a výživu zdravé srsti.

ŠAMPON ČISTÍCÍ - s obsahem řas z Mrtvého moře
ŠAMPON ČISTÍCÍ - s obsahem řas z Mrtvého moře Výživný a hluboce čistící šampon, který velmi jemně odstraňuje nečistoty z kůže a ze srsti. Je obzvláště vhodný pro jedince, kteří jsou velmi špinaví, nebyli nikdy koupáni, kteří byli koupání v silně chemických prostředcích nebo které je třeba umýt před chirurgickou operací nebo před použitím medikovaného šamponu.
Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl betaine, Fullers earth, Sodium Chloride, Phenoxethanol, Methyldibromo glutaronitrile, Parfum.

ČISTÍCÍ MASKA - s obsahem řas z Mrtvého moře
ČISTÍCÍ MASKA - s obsahem řas z Mrtvého moře Výživná, hluboce čistící a regenerační maska, která velmi jemně odstraňuje nečistoty z kůže a ze srsti. Je obzvláště vhodná pro ošetření suché kůže a devitalizované srsti. Je vhodná rovněž pro ošetřování kůže naháčů (např. s výskytem komedonů). Srsti dodá zářivý lesk a hebkost.
Složení: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Fuliers Earth, Citric Acid, Phenoxethanol, Methyldibromo glutaronitrile, Parfum.

K100 – palmový olej
K100 – palmový olej Palmový olej byl vyvinutý pro účely profesionální techniky k přípravě dlouhé srsti na výstavu zejména u plemen Shi-Tzu, Lhasa Apso, Yorkshire Teriér a pudlů. Je vhodný k ošetřování konečků dlouhých chlupů, poněvadž brání jejich zacuchávání, třepení a ulamování. Jako přídavek ke kondicionerům dodává srsti bohatý přirozený objem. Kromě toho je vhodný k ochraně kůže břicha u kojících fen a k ochraně kůže před macerací např. u paralytických pacientů.
Složení: Aqua, Cocos Nucifera, Therobroma Cacao, Macadamia Ternifolia, Persea Gratissima, Malaleuca Alternifolia, Parfum.

K101 olej z avokáda - na suchou kůži a zacuchanou srst
K101 olej z avokáda - na suchou kůži a zacuchanou srst Přípravek dodává srsti lesk a umožňuje její snadné rozčesávání. Promastí a hydratuje suchou kůži a srst. Působí preventivně proti zacuchávání srsti. Rovněž pomáhá uvolnit srst zacuchanou.
Složení: Aqua, Cocos Nucifera, Persea Gratissimia (Avocado Oil), Buxus chinensis, Cetraryl Alcohol, Laureth-3, Ceteareth-20.

KE Šampon - olejový šampon z avokáda
KE Šampon - olejový šampon z avokáda Silnou stránkou tohoto šamponu je jeho čistící a odmašťovací schopnost. Tento šampon je vhodný pro srst ošetřenou palmovým, norkovým, avokádovým či jiným olejem použitých za účelem rozplétání zacuchané srsti. Při odmašťování nenarušuje keratinové šupinky kůže a chlupů. Vzhledem ke specifitě tohoto přípravku se nedoporučuje používat s přípravky jiných značek než ISB.
Složení: Aqua, Lauryl Ethere Sulfate, Tea Laureth Sulfate, Lauryl Solfosuccinate, Sodium Peg-4, Lauramide Carboxilate, Fatty Acid Dialkanolamide, Sodium Chloride, Persea Gratissima (Avocado oil) 2%, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone


zpět

© 2022 Veterinární ambulance Skalka  •  MVDr. Renata Kvapilová  •  MVDr. Roman Kvapil  •  Dürerova 18, 100 00 Praha 10  •  GDPR  •  facebook