AKTUÁLNĚ

srpen 2022

ODBORNÉ ČLÁNKY
Ušní prašivina – otodektový svrab
více informací

červenec 2022

NAŠI PACIENTI
Laser terapie Použití laser terapie na špatně se hojící kousnou ránu
více informací

červen 2022

LASER TERAPIE
Nově nabízíme neinvazivní terapeutickou metodu Laser terapie
více informací

květen 2022

WORKSHOP
Zahřátí psa před výkonem a regenerace psa po výkonu Workshop - Zahřátí psa před výkonem a regenerace psa po výkonu
více fotografií


Archív informací
naleznete zdeLéčebná a zdravotní kosmetika – veterinární dermatologie
ITALSKÁ KOSMETIKA IV SAN BERNARD

PProfesionální řada - ATAMI
Přípravky vhodné pro profesionální použití a oleje a šampony pro udržení a výživu zdravé srsti.

Šampon Ginkgo
Šampon Ginkgo Šampon určený pro krátkosrsté psy a kočky. Jeho složky zajišťují nepřetržitý a zdravý růst srsti. Ginko zlepšuje kapilární prokrvení, tonizuje kůži a chlupové folikuly. Optimálního výsledku se dosáhne následným použitím kondicioneru Ginko biloba.


Olej Ginkgo
Olej Ginkgo Ginko biloba neboli Jinan dvoulaločný je znám tím, že zpomaluje stárnutí kůže, kromě toho působí relaxačně na svaly, zlepšuje kapilární prokrvení, má mírně protizánětlivé a hojivé účinky. Podporuje růst srsti, reguluje činnost mazových žláz, usnadňuje údržbu srsti.


Červený jíl
Červený jíl Červený jíl řady Atami je přírodní a velmi účinný kosmetický produkt. Obsahuje přírodní složky, je pečlivě propracovaný pro účely hlubokého čištění kůže a dobré snášenlivosti všech typů kůže a srsti.Relax Tablets
Relax Tablets Efervescentní tablety s obsahem aloe vera navozují hluboce relaxační a příjemný pocit. Srst je po jejich použití ošetřená minerálními látkami a jemně parfémovaná. Složky obsažené v těchto tabletách tonizují kůži, čímž velice příznivě působí po trimování, v době línání, při stressu a při rekonvalescenci kůže.

Olivový olej s ozonem
Olivový olej s ozonem Biologický olivový olej s ozonem z řady ATAMI prokysličuje kůži zvířat, působí dezinfekčně, antioxidačně a přitom vyživuje kůži a srst. Působí proti UVA, UVB i IR záření.


zpět


© 2022 Veterinární ambulance Skalka  •  MVDr. Renata Kvapilová  •  MVDr. Roman Kvapil  •  Dürerova 18, 100 00 Praha 10  •  GDPR  •  facebook