AKTUÁLNĚ

červenec 2024

NAŠI PACIENTI
Akutní idiopatická polyradikuloneuritis

Více informací ZDE

prosinec 2023

MVDr. Renata Kvapilová hostem v pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka.
Celý rozhovor ZDE


Archív informací
naleznete zdeLéčebná a zdravotní kosmetika – veterinární dermatologie
ITALSKÁ KOSMETIKA IV SAN BERNARD

Základní řada - udržovací přípravky

Hygienické psí ubrousky
Hygienické psí ubrousky Hygienické ubrousky napuštěné kyselinou mléčnou, glycerinem a heřmánkem jsou ideální pro čištění intimních částí těla psů, koček, fretek i dalších zvířat. Jsou hodné i pro čištění kožních záhybů, meziprstí a tlapek. Každý ubrousek je individuálně balený, což je velmi praktické a užitečné i pro cestování.
Složení: Acqua, Alcohol Denat, Parfum, Peg-7 Glicerii Cocoate, Hydrogenated Castrol Oil, Lactid Acid, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Extract of Camomile

Mýdlo DIAMONDS
Mýdlo DIAMONDS Mýdlo sloužící k odstranění hnědé barvy ze srsti. Svými složkami jemně odstraňuje tuto nežádoucí barvu tím, že uzavírá otevřené šupinky oxidovaných chlupů bez chemického vybělovacího účinku. Je také vhodné na preventivní hygienickou údržbu kožních záhybů. Hnědnutí a rezavění zejména bílé nebo černé srsti je dáno její oxidací a otevřením šupinek chlupů. Nejčastější příčinou jsou nedostatečná hygiena, nedostatečná péče o kůži a srst, používání nevhodných prostředků ke koupeli a k údržbě srsti, neustálé dráždění srsti slzami u onemocnění očí nebo u některých plemen zejména brachycefalických a poškození srsti slinami při nadměrném lízání některých míst na těle např. tlapek a ostatních částí těla.
Složení: Aqua, Sodium Tollowate, Sodium Cocate, Parfum, Editronic Acid, Titanum dioxide.

Mýdlo PUPPY DON'T CRY
Mýdlo PUPPY DON'T CRY Mýdlo sloužící k odstranění hnědé barvy ze srsti. Svými složkami jemně odstraňuje tuto nežádoucí barvu tím, že uzavírá otevřené šupinky oxidovaných chlupů bez chemického vybělovacího účinku. Je také vhodné na preventivní hygienickou údržbu kožních záhybů. Hnědnutí a rezavění zejména bílé nebo černé srsti je dáno její oxidací a otevřením šupinek chlupů. Nejčastější příčinou jsou nedostatečná hygiena, nedostatečná péče o kůži a srst, používání nevhodných prostředků ke koupeli a k údržbě srsti, neustálé dráždění srsti slzami u onemocnění očí nebo u některých plemen zejména brachycefalických a poškození srsti slinami při nadměrném lízání některých míst na těle např. tlapek. Bílé mýdlo - Puppy don´t cry - je určeno pro ošetření oblasti kolem očí, poněvadž nedodráždí oči.
Složení: Aqua, Sodium Tollowate, Sodium Cocate, Parfum, Editronic Acid, Titanum dioxide.

Roztok k čištění očí
Roztok k čištění očí Krémovitý balzám vhodný pro nemocnou a citlivou kůži, poškozenou a nekvalitní srst. Regeneruje přirozený ochranný mikrofilm kůže a dodává mu výživu díky přírodním vitamínům a olejům. Je rychle vstřebáván do epidermis. PH Balance je obzvláště vhodný po aplikaci medikovaných šamponů.


Roztok k čištění uší
Roztok k čištění uší Speciální delikátní roztok k čištění a k výplachům uší malých zvířat. Usnadňuje odstranění nahromaděného mazu.
SIL PLUS - hydratační tekutina
SIL PLUS - hydratační tekutina a srsti psů, koček a koní. Může se přidávat do šamponů, poněvadž stabilizuje pH kůže již během koupele v šamponech zejména v oblastech, kde je tvrdá voda. Obzvláště vhodná pro plemena s nižším pH kůže jako je např. šarpej, samojed, akita inu. Aplikace přímo na kůži (kožní záhyby) zajistí hydrataci kůže, prevenci proti zapaření, aplikace přímo na srst (slzné cestičky pod očima) zajistí, flexibilitu srsti a ochranu proti vnějším faktorům a proti oxidativnímu působení slz a slin.
Složení: Cyclomethicone, Dimethiconol, Isopropyl Myristate, Parfum.


zpět

© 2024 Veterinární ambulance Skalka  •  MVDr. Renata Kvapilová  •  MVDr. Roman Kvapil  •  Dürerova 18, 100 00 Praha 10  •  GDPR  •  facebook