AKTUÁLNĚ

srpen 2021

Naši pacienti
více informací

červenec 2021

Odborné články
pro časopis
VETERINÁRNÍ LÉKAŘ
na téma pohybová terapie, rehabilitace ... Odborné články

březen 2021

Naši pacienti
více informací

únor 2021

Rekonstrukce
veterinární ambulance
Veterinární ambulance Skalka
více fotografií


Archív informací
naleznete zdeLéčebná a zdravotní kosmetika – veterinární dermatologie
ITALSKÁ KOSMETIKA IV SAN BERNARD

Řada MINERAL - proti línání, pro růst srsti
Pro nekvalitní, řídkou a nerostoucí srst a proti nadměrnému vypadávání chlupů.

OLIGOELEMENTY - pro nekvalitní, řídkou a nerostoucí srst
OLIGOELEMENTY - pro nekvalitní, řídkou a nerostoucí srst Oligoelementy představují speciální kůru pro nekvalitní, řídkou, nerostoucí a poškozenou srst. Jejich úkolem je výživa a posílení chlupového folikulu. Jeho složky regenerují, zesilují a tonizují chlupy. Výsledkem je podpora a zkvalitnění geneticky podmíněné kvality srsti, její délky a hustoty.
Složení: Aqua, Saccharomy Silicon Fermente, Magnesium Ferment, Copper Ferment, Iron Ferment, Zinc Ferment, Propylene Glycol, Methylisothiazoline, Methychloroisothiazolinone.

Roztok Mineral H proti línání
Roztok Mineral H proti línání Tento roztok je speciálně vyvinutý k omezení línání srsti zvířat. Jeho zvláštní složení a obsah extraktů placenty zajišťují výživu a posílení chlupových folikulů, čímž se výrazně omezuje línání. Tento koncentrovaný roztok je určený k přímé aplikaci na kůži.


ŠAMPON MINERAL H - proti nadměrnému línání
ŠAMPON MINERAL H - proti nadměrnému línání Šampon proti nadměrnému vypadávání chlupů. Minerální látky a placenta intenzivně vyživují chlupové cibulky a působí příznivě na růst chlupů. Je vhodný i na matnou srst a lupy.
Složení: Aqua, Sodium laureth sulfate, Sodium Chloride, Cocamide Dea, Lauramido Propyl Betaine, Citric Acid, Placental Protein, Propylene Glycol Methylisothiazoline, Parfum, Methylchoroisothiazolinone, Cl 12251.

Vitamín H – biotin
Vitamín H – biotin Biotin neboli vitamín H představuje speciální kúru pro nekvalitní, řídkou, nerostoucí a poškozenou srst. Jeho úkolem je výživa a posílení chlupových folikulů. Tento koncentrovaný roztok biotinu určený k přímé aplikaci na kůži podporuje růst a geneticky podmíněnou kvalitu srsti z hlediska její délky a hustoty.


zpět
© 2021 Veterinární ambulance Skalka  •  MVDr. Renata Kvapilová  •  Dürerova 18, 100 00 Praha 10  •  tel.: 604 938 859  •  GDPR  •  facebook