AKTUÁLNĚ

červenec 2024

NAŠI PACIENTI
Akutní idiopatická polyradikuloneuritis

Více informací ZDE

prosinec 2023

MVDr. Renata Kvapilová hostem v pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka.
Celý rozhovor ZDE


Archív informací
naleznete zdeLéčebná a zdravotní kosmetika – veterinární dermatologie
ITALSKÁ KOSMETIKA IV SAN BERNARD

Řada MINERAL - proti línání, pro růst srsti
Pro nekvalitní, řídkou a nerostoucí srst a proti nadměrnému vypadávání chlupů.

OLIGOELEMENTY - pro nekvalitní, řídkou a nerostoucí srst
OLIGOELEMENTY - pro nekvalitní, řídkou a nerostoucí srst Oligoelementy představují speciální kůru pro nekvalitní, řídkou, nerostoucí a poškozenou srst. Jejich úkolem je výživa a posílení chlupového folikulu. Jeho složky regenerují, zesilují a tonizují chlupy. Výsledkem je podpora a zkvalitnění geneticky podmíněné kvality srsti, její délky a hustoty.
Složení: Aqua, Saccharomy Silicon Fermente, Magnesium Ferment, Copper Ferment, Iron Ferment, Zinc Ferment, Propylene Glycol, Methylisothiazoline, Methychloroisothiazolinone.

Roztok Mineral H proti línání
Roztok Mineral H proti línání Tento roztok je speciálně vyvinutý k omezení línání srsti zvířat. Jeho zvláštní složení a obsah extraktů placenty zajišťují výživu a posílení chlupových folikulů, čímž se výrazně omezuje línání. Tento koncentrovaný roztok je určený k přímé aplikaci na kůži.


ŠAMPON MINERAL H - proti nadměrnému línání
ŠAMPON MINERAL H - proti nadměrnému línání Šampon proti nadměrnému vypadávání chlupů. Minerální látky a placenta intenzivně vyživují chlupové cibulky a působí příznivě na růst chlupů. Je vhodný i na matnou srst a lupy.
Složení: Aqua, Sodium laureth sulfate, Sodium Chloride, Cocamide Dea, Lauramido Propyl Betaine, Citric Acid, Placental Protein, Propylene Glycol Methylisothiazoline, Parfum, Methylchoroisothiazolinone, Cl 12251.

Vitamín H – biotin
Vitamín H – biotin Biotin neboli vitamín H představuje speciální kúru pro nekvalitní, řídkou, nerostoucí a poškozenou srst. Jeho úkolem je výživa a posílení chlupových folikulů. Tento koncentrovaný roztok biotinu určený k přímé aplikaci na kůži podporuje růst a geneticky podmíněnou kvalitu srsti z hlediska její délky a hustoty.


zpět
© 2024 Veterinární ambulance Skalka  •  MVDr. Renata Kvapilová  •  MVDr. Roman Kvapil  •  Dürerova 18, 100 00 Praha 10  •  GDPR  •  facebook